MENÜLER
HİZMETLERİMİZ
İnşaat, okul servis taşımacılığı, personel taşımacılığı , VIP taşımacılık ve Lojistik alanında hizmetinizdeyiz. Taşımacılık sektöründe marka olmayı hedefleyen şirketimiz, kaliteli,dakik ve kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamıştır.
Firmamızın vizyonu ve temel amaçları; Çağdaş teknolojiden azami derecede yararlanarak, yüksek kalite verimliliğini sürekli kılmak, personel taşımacılığı, otobüs kiralama, minibüs kiralama ile şoförlü şoförsüz araç kiralama işlerini güvenilir, sağlam, zamanında ve en modelli araçlarla yerine getirmektir.
Personel Servisi; Personelinizin işe zamanında ve güvenli olarak yetişmesinin, işlerinizin aksamamasının ve üretimin devam etmesinin sizin için ne kadar önemli olduğunun farkındayız ve sorumluluğumuzun gereklerini aksatmadan yerine getiriyoruz.
Personel taşımacılığında müşterilerimizin belirlediği durak güzergahında, gerek sürekli, gerekse geçici olarak ihtiyaç duyduğunuz servis hizmetlerimizi yararınıza sunuyoruz.
Okul Servisi; Okulunuzun öğrencilerine gösterilmesi gerekli hassasiyetin ve öğrenci velilerine karşı olan sorumluluğunuzun bilincinde olarak servis taşımacılığı işlemini üzerimize alıyor ve bu bilinçle hareket ediyoruz.
Lojistik; Şehiriçi ve şehirlerarası yük taşımacılığında K1 belgeli, sigortalı ve güvenli araçlarımızla , eğitimli-deneyimli personelimiz ile yükün miktarına bakılmadan hizmet sunuyoruz.
Alanında uzman kişilerle çalışıp, en konforlu araçları kullanarak bu hedefe ulaşmak için çalışmaktayız. Bunu yaparken güvenlik ve müşteri memnuniyetinden kesinlikle ödün vermiyoruz.